Taki tydzień, że OOO! - Ogólnopolski Operator Oświaty
KRS 00000 44866

Przekaż 1,5% podatku PIT na wsparcie naszych projektów:

  • Wirtualna Poradnia Pedagogiczna
  • Logopeda w każdej szkole i przedszkolu
KRS 00000 44866

Przekaż 1,5% podatku PIT na wsparcie projektów:

  • Wirtualna Poradnia Pedagogiczna
  • Logopeda w każdej szkole i przedszkolu

Taki tydzień, że OOO!

Połącz Black Friday, Cyber Monday i Giving Tuesday w jedno! Zamiast obniżać cenę, daj klientom w gratisie COŚ EKSTRA. Poczucie, że robią coś ważnego i potrzebnego. W dniach od 27 listopada do 3 grudnia 2024 dołącz do projektu TAKI TYDZIEŃ, ŻE OOO!

Taki tydzień, że OOO!

My wiemy, że warto pomagać, bo pomaganie się opłaca!

Zapraszamy do wspólnych działań charytatywnych w ramach popularnego trendu ostatnich lat, jakim są Black Friday i Cyber Monday. W tym roku te święta wyprzedaży przypadają na 29 listopada i 2 grudnia. Dzień później, 3 grudnia, to z kolei Giving Tuesday. Święto dobroczynności i wspierania ważnych inicjatyw. Dlatego proponujemy Państwu TAKI TYDZIEŃ, ŻE OOO!, podczas którego zamiast obniżać ceny, mogą Państwo wesprzeć działania naszej fundacji poprzez przekazanie określonego procentu ze sprzedaży na rzecz celów pożytecznych społecznie. To wyjątkowa okazja, by zrobić coś ważnego i zostać Mecenasem fundacji!

Jak wziąć udział w akcji? To pięć prostych kroków:

1
Wybierz produkt lub produkty ze swojego sklepu
2
Określ, jaki procent z ich sprzedaży przeznaczysz na wsparcie fundacji
3
Napisz do nas, albo zadzwoń:
[email protected]
tel. +48 530 181 956
4
Wyślemy pakiet grafik i linków do wykorzystania podczas akcji
5
Niech się dzieje!


Zobacz, TO DZIAŁA!

Już w 2021 roku, razem z fundacją Ogólnopolski Operator Oświaty powiedzieliśmy NIE dla trendu Black Friday i postanowiliśmy zrobić odwróconą promocję naszego autorskiego podręcznika do języka angielskiego. Od każdego zakupionego Talkbook’a przekazaliśmy 25% kwoty na zakup pomocy dydaktycznych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Efekt? Zebraliśmy wspólnie z naszymi kursantami 6120 złotych, a do przedszkola Bursztynowy Kompas w Gdańsku trafiły profesjonalne zestawy do zajęć integracji sensorycznej. Jako szkoła języka angielskiego doskonale rozumiemy, że nauczyciel z pasją i chętny do nauki uczeń to 3/4 sukcesu. Razem mogliśmy sprawić, żeby lekcje były przyjemne, efektywne i przede wszystkim dopasowana!

Wiktor Jodłowski
talkersiDobra edukacja to nie tylko programy nauczania, nadążające za wyzwaniami współczesnego świata czy ciekawe zajęcia lekcyjne prowadzone przez zaangażowanych nauczycieli. To również opieka i pomoc w rozwoju dzieci w wielu aspektach, także logopedycznym. Problemy tej natury często stanowią poważną barierę w rozwoju młodych ludzi, dlatego zachęcam do wsparcia wraz z TIM-em programu „Logopeda w każdej szkole i przedszkolu”.

Krzysztof Folta
prezes zarządu


🡆 Zobacz edycję Taki Tydzień, że OOO! z TIM S.A.Jakie działania będziemy mogli zrealizować dzięki wsparciu Państwa firmy?

Państwa darowizna zostanie przeznaczona na cele statutowe fundacji, dzięki czemu będziemy mogli płynnie i skutecznie realizować nasze główne działania:

Przedszkole fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

W jaki sposób będziemy informować o wspólnej akcji:

Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie obopólne korzyści i wzmocni wizerunek Państwa marki. Fundusze jakie zyskamy dzięki tej współpracy zapewnią nam możliwość realizacji działań w obszarze edukacji dzieci. Wszystkie wymienione wyżej działania możemy realizować między innymi dzięki wsparciu naszych darczyńców i przyjaciół.

W ramach współpracy oferujemy też jedną, całkowicie BEZCENNĄ rzecz:

SATYSFAKCJĘ i radość współtworzenia wysokiej jakości edukacji publicznej w Polsce!


Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń do nas:
 
Kaja Reszke, Ogólnopolski Operator Oświaty

Kaja Reszke
+48 508 008 165

Barbara Wiśniewska, Ogólnopolski Operator Oświaty

Barbara Wiśniewska
+48 530 181 956


fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty
[email protected]
Napisz do OOO na GG

Czy wiesz, że…

darowizny dokonywane przez osoby prawne mogą być odliczane od dochodu? Dotyczy to darowizn przekazanych na cele pożytku publicznego organizacjom pożytku publicznego do wysokości nieprzekraczającej w roku podatkowym 10% dochodu (art. 18 ust. 1 pkt 1 updop)

Zachowaj dokument poświadczający przekazanie darowizny. Może nim być wydruk potwierdzenia tradycyjnego przelewu z konta

Darowizna powinna być przekazana w roku podatkowym, który rozliczamy. Na przykład darowizna wykonana w trakcie 2024 roku uprawnia do uzyskania ulgi podczas rozliczania podatku w roku 2025.

Więcej na ten temat przeczytasz w broszurze
Ministerstwa Finansów


Wspieraj projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

Przekaż darowiznę

Zostań patronem

Wspieraj systematycznie, niewielkimi kwotami.

Wspieraj regularnie

Wspieraj przez GGwallet

Kliknij, lub zeskanuj QR kod w aplikacji mobilnej Twojego banku
Testujemy nowoczesne rozwiązania dla fundacji wspólnie z kultowym, polskim komunikatorem GG!

Przekaż 1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku
Ogólnopolski Operator Oświaty

KRS 0000044866Nasi Partnerzy

Fundacja Orlen Fundacja KPMG Nokia Kulczyk Foundation Fundacja Banku Ochrony Środowiska Grycan Fundacja Santander Raiko UNICEF Wspólnie UNICEF Gdańsk Fundacja Gdańska Synapia EiSystem Kraina twórczości World Central Kitchen Newspoint talkersi TIM.pl Mammutico GG Gadu Gadu Fundacja Orange Merck Dołącz do Partnerów fundacji