Taki tydzień, że OOO! Wspieramy gabinety logopedyczne - Ogólnopolski Operator Oświaty

Taki tydzień, że OOO!
Wspieramy gabinety logopedyczne

Zajrzyj do sklepu Partnera fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty. Kupując produkty, biorące udział w akcji „Taki tydzień, że OOO!”, pomagasz wyposażyć gabinety logopedyczne w 63 przedszkolach i szkołach podstawowych w całej Polsce! W dniach od 21 do 27 sierpnia 2023 przyświeca nam TIM!

Taki Tydzień, że OOO!

Centrum elektrotechniki dla profesjonalistów TIM.pl znane jest tego, że prowadzenie biznesu znaczy więcej, niż tylko zarabianie pieniędzy. Firma postanowiła wesprzeć prowadzony przez naszą fundację program Logopeda w każdej szkole i przedszkolu. Przez cały tydzień nasz Partner przekazuje na wyposażenie przedszkolnych i szkolnych gabinetów logopedycznych część przychodu ze sprzedaży lampek biurkowych:

Lampka biurkowa RIO czarna

Lampka biurkowa RIO biała

Lampka biurkowa RIO niebieska

Lampka biurkowa RIO czerwona

ZOBACZ W TIM.pl

Prawie 30% dzieci w polskich przedszkolach i szkołach podstawowych boryka się z trudnościami natury logopedycznej. Dlatego w placówkach fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty dbamy o to by zapewnić dzieciom opiekę najlepszych specjalistów i warunki do prawidłowego rozwoju.

Każdego dnia widzimy, jak ważne i potrzebne jest wsparcie logopedyczne. To nie tylko praca nad wadami wymowy. To także rozwijanie mowy dziecka pod kątem fonetycznym, gramatycznym i leksykalnym. To uczenie słuchania ze zrozumieniem, praca nad zaburzeniami głosu, a nawet rozwiązywanie trudności w czytaniu i pisaniu.

Zamawiając produkty, biorące udział w projekcie Taki Tydzień, że OOO! wspierasz program Logopeda w każdej szkole i przedszkolu, z którego na co dzień korzysta kilka tysięcy dzieci w Polsce. Dzięki Tobie może ich być jeszcze więcej!

ZAPRASZAMY i DZIĘKUJEMY!

Dobra edukacja to nie tylko programy nauczania, nadążające za wyzwaniami współczesnego świata czy ciekawe zajęcia lekcyjne prowadzone przez zaangażowanych nauczycieli. To również opieka i pomoc w rozwoju dzieci w wielu aspektach, także logopedycznym. Problemy tej natury często stanowią poważną barierę w rozwoju młodych ludzi, dlatego zachęcam do wsparcia wraz z TIM-em programu „Logopeda w każdej szkole i przedszkolu”.

Krzysztof Folta
prezes zarządu

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Prowadzimy 63 publiczne, bezpłatne szkoły podstawowe i przedszkola na terenie 6 województw. Uczy się w nich ponad 7600 dzieci i pracuje ponad tysiąc doskonałych nauczycieli.
Zapraszamy do wspólnych działań CSR z fundacją Ogólnopolski Operator Oświaty!

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń do nas:

Barbara Wiśniewska, Ogólnopolski Operator Oświaty

Barbara Wiśniewska

fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty

Czy wiesz, że…

darowizny dokonywane przez osoby prawne mogą być odliczane od dochodu? Dotyczy to darowizn przekazanych na cele pożytku publicznego organizacjom pożytku publicznego do wysokości nieprzekraczającej w roku podatkowym 10% dochodu (art. 18 ust. 1 pkt 1 updop)

Zachowaj dokument poświadczający przekazanie darowizny. Może nim być wydruk potwierdzenia tradycyjnego przelewu z konta

Darowizna powinna być przekazana w roku podatkowym, który rozliczamy. Na przykład darowizna wykonana w trakcie 2023 roku uprawnia do uzyskania ulgi podczas rozliczania podatku w roku 2024.

Więcej na ten temat przeczytasz w broszurze
Krajowej Informacji Skarbowej

#MAMYNATORADĘ! Zajrzyj do Wirtualnej Poradni Pedagogicznej