Przekaż 1,5% podatku PIT - Ogólnopolski Operator Oświaty
KRS 00000 44866

Przekaż 1,5% podatku PIT na wsparcie naszych projektów:

  • Wirtualna Poradnia Pedagogiczna
  • Logopeda w każdej szkole i przedszkolu
KRS 00000 44866

Przekaż 1,5% podatku PIT na wsparcie projektów:

  • Wirtualna Poradnia Pedagogiczna
  • Logopeda w każdej szkole i przedszkolu

Przekaż 1,5% podatku PIT

Rozliczając podatek PIT za 2023 rok możesz wskazać organizację pożytku publicznego, której przekażesz 1,5% podatku. To nic nie kosztuje! Urząd Skarbowy do wybranej fundacji prześle w Twoim imieniu część podatku, który już pobrał od Ciebie w ciągu całego roku. Wskazując fundację Ogólnopolski Operator Oświaty – KRS 00000 44866 – pomożesz nam sfinansować ważne i potrzebne projekty dla dzieci i rodziców.

1,5% rozliczenie PIT 2024 za rok 2023

Rozlicz się online Pobierz program do PIT Pobierz formularz w PDF


Wirtualna Poradnia Pedagogiczna. Bezpłatne wsparcie dla rodziców i opiekunów

1,5% PIT 2024. Wirtualna Poradnia Pedagogiczna

Wielu rodziców – zwłaszcza w mniejszych miejscowościach – ma ograniczony dostęp do profesjonalnych porad pedagoga lub psychologa dziecięcego. Barierą bywa też wstyd przed opowiadaniem o swoich problemach obcej osobie.

Dlatego pracujemy nad tworzeniem i rozwijaniem Wirtualnej Poradni Pedagogicznej. Dostępna jest bezpłatnie, przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu i oferuje:

Wirtualna Poradnia Pedagogiczna jest miejscem tworzonym przez nas dla wszystkich, którym na sercu leży dobro dzieci i ich prawidłowy rozwój. Wierzymy, że to cel ważny i potrzebny, który jesteśmy w stanie wspólnie osiągnąć.

Pilotażowa wersja Wirtualnej Poradni Pedagogicznej działa pod adresem:
www.operator.edu.pl/poradnia


Powiedzmy to wyraźnie! Logopeda w każdej szkole i przedszkolu

1,5% PIT 2024. Logopeda w każdej szkole i przedszkolu

Prawie 30% dzieci boryka się z trudnościami natury logopedycznej. Problemy wyraźnie nasiliły się w czasie pandemii COVID-19. Izolacja często wymuszała rezygnację z rozpoczętej terapii, prowadziła do zaniedbania ćwiczeń, zanikania wcześniej osiągniętych efektów i pogłębiania się problemów. W wielu przypadkach mówimy o dzieciach, które straciły dwa lata diagnozowania i terapii.

Tymczasem zaniedbane wady pogłębiają się, powodują problemy w nawiązywaniu relacji, potęgują wstydliwość, a nierzadko bywają także obiektem drwin i przykrości. Wczesna diagnoza, systematyczność i odpowiedni zakres ćwiczeń koordynowanych przez specjalistę, to klucz do osiągania pozytywnych i trwałych efektów.

Dlatego w naszych placówkach wspieramy i rozwijamy zajęcia i terapię logopedyczną dla ponad ośmiu tysięcy dzieci.

Więcej o programie Logopeda w każdej szkole i przedszkolu:
www.operator.edu.pl/logopeda


Jak rozliczyć PIT za 2023 rok? To proste!

W 2024 roku rozliczyć PIT i przekazać 1,5% podatku można na kilka sposobów:

1

Rozlicz się online przez internet. Prosta w obsłudze, bezpieczna strona naszych partnerów poprowadzi Cię krok po kroku przez całe rozliczenie, podpowie gdzie co wpisać i na koniec wyśle rozliczenie do Urzędu Skarbowego, a do Ciebie potwierdzenie.

rozlicz się online

2

Skorzystaj z profesjonalnej, bezpłatnej aplikacji PITax, która sama wszystko policzy, uzupełni właściwe pola, uwzględni ulgi, wyśle rozliczenie do Twojego Urzędu Skarbowego a Tobie prześle urzędowe potwierdzenie rozliczenia podatku PIT za 2023 rok.

pobierz program

3

Zaloguj się na swoje konto podatnika w portalu Twój e-PIT Ministerstwa Finansów. Sprawdź czy wszystkie dane się zgadzają i czy automat prawidłowo naliczył Twoje ulgi. W polu do przekazania 1,5% podatku wpisz nasz KRS 00000 44866.

uzupełnij Twój e-PIT


4 Pobierz formularz PIT do wydrukowania

Wypełnij formularz na swoim komputerze, nawet bez dostępu do internetu. Uzupełnij aktywne pola w pliku PDF i wydrukuj. Możesz również wydrukować czysty formularz i wypełnić go ręcznie. Wypełniony formularz wyślij pocztą, listem poleconym, na adres swojego urzędu skarbowego. Potwierdzenie nadania na poczcie jest dowodem na złożenie rozliczenia.Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP przy współpracy z IWOP.

Każde wsparcie ma znaczenie!

Twój 1,5% podatku PIT pomaga realizować programy, z których na co dzień korzysta kilka tysięcy dzieci w Polsce. Dzięki Tobie może ich być jeszcze więcej!

DZIĘKUJEMY WAM Z CAŁYCH SIŁ❗😍 Dzięki Waszemu wsparciu w 2023 roku otrzymaliśmy aż 111.995,16 zł na realizację programów:

💝 Wirtualna Poradnia Pedagogiczna
💝 Logopeda w każdej szkole i przedszkolu
💝 oraz podnoszenia warunków i jakości publicznej edukacji

Razem z Magdą, Marysią, Hanią i ponad 8 tysiącami dzieci z fundacyjnych przedszkoli i szkół ślemy Wam WIELKIE PODZIĘKOWANIA i ruszamy do działania. 💪 Każda złotówka zostanie dobrze wykorzystana! Będziemy Was o tym informować i pokazywać efekty!

#DZIĘKUJEMY! #PÓŁTORAprocentPIT #JEDENiPÓŁ


Wspieraj projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

Przekaż darowiznę

Zostań patronem

Wspieraj systematycznie, niewielkimi kwotami.

Wspieraj regularnie

Wspieraj przez GGwallet

Kliknij, lub zeskanuj QR kod w aplikacji mobilnej Twojego banku
Testujemy nowoczesne rozwiązania dla fundacji wspólnie z kultowym, polskim komunikatorem GG!

Przekaż 1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku
Ogólnopolski Operator Oświaty

KRS 0000044866Nasi Partnerzy

Fundacja Orlen Fundacja KPMG Nokia Kulczyk Foundation Fundacja Banku Ochrony Środowiska Grycan Fundacja Santander Raiko UNICEF Wspólnie UNICEF Gdańsk Fundacja Gdańska Synapia EiSystem Kraina twórczości World Central Kitchen Newspoint talkersi TIM.pl Mammutico GG Gadu Gadu Fundacja Orange Merck Dołącz do Partnerów fundacji