Przekaż 1,5% podatku PIT - Ogólnopolski Operator Oświaty

Przekaż 1,5% podatku PIT

Rozliczając podatek PIT za 2023 rok możesz wskazać organizację pożytku publicznego, której przekażesz 1,5% podatku. To nic nie kosztuje! Urząd Skarbowy do wybranej fundacji prześle w Twoim imieniu część podatku, który już pobrał od Ciebie w ciągu całego roku. Wskazując fundację Ogólnopolski Operator Oświaty – KRS 00000 44866 – pomożesz nam sfinansować ważne i potrzebne projekty dla dzieci i rodziców.

1,5% rozliczenie PIT 2024 za rok 2023

Rozlicz się online Pobierz program do PIT Pobierz formularz w PDF

Wirtualna Poradnia Pedagogiczna. Bezpłatne wsparcie dla rodziców i opiekunów

1,5% PIT 2024. Wirtualna Poradnia Pedagogiczna

Wielu rodziców – zwłaszcza w mniejszych miejscowościach – ma ograniczony dostęp do profesjonalnych porad pedagoga lub psychologa dziecięcego. Barierą bywa też wstyd przed opowiadaniem o swoich problemach obcej osobie.

Dlatego pracujemy nad tworzeniem i rozwijaniem Wirtualnej Poradni Pedagogicznej. Dostępna jest bezpłatnie, przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu i oferuje:

Wirtualna Poradnia Pedagogiczna jest miejscem tworzonym przez nas dla wszystkich, którym na sercu leży dobro dzieci i ich prawidłowy rozwój. Wierzymy, że to cel ważny i potrzebny, który jesteśmy w stanie wspólnie osiągnąć.

Pilotażowa wersja Wirtualnej Poradni Pedagogicznej działa pod adresem:
www.operator.edu.pl/poradnia

Powiedzmy to wyraźnie! Logopeda w każdej szkole i przedszkolu

1,5% PIT 2024. Logopeda w każdej szkole i przedszkolu

Prawie 30% dzieci boryka się z trudnościami natury logopedycznej. Problemy wyraźnie nasiliły się w czasie pandemii COVID-19. Izolacja często wymuszała rezygnację z rozpoczętej terapii, prowadziła do zaniedbania ćwiczeń, zanikania wcześniej osiągniętych efektów i pogłębiania się problemów. W wielu przypadkach mówimy o dzieciach, które straciły dwa lata diagnozowania i terapii.

Tymczasem zaniedbane wady pogłębiają się, powodują problemy w nawiązywaniu relacji, potęgują wstydliwość, a nierzadko bywają także obiektem drwin i przykrości. Wczesna diagnoza, systematyczność i odpowiedni zakres ćwiczeń koordynowanych przez specjalistę, to klucz do osiągania pozytywnych i trwałych efektów.

Dlatego w naszych placówkach wspieramy i rozwijamy zajęcia i terapię logopedyczną dla ponad ośmiu tysięcy dzieci.

Więcej o programie Logopeda w każdej szkole i przedszkolu:
www.operator.edu.pl/logopeda

Jak rozliczyć PIT za 2023 rok? To proste!

W 2024 roku rozliczyć PIT i przekazać 1,5% podatku można na kilka sposobów:

1

Rozlicz się online przez internet. Prosta w obsłudze, bezpieczna strona naszych partnerów poprowadzi Cię krok po kroku przez całe rozliczenie, podpowie gdzie co wpisać i na koniec wyśle rozliczenie do Urzędu Skarbowego, a do Ciebie potwierdzenie.

rozlicz się online

2

Skorzystaj z profesjonalnej, bezpłatnej aplikacji PITax, która sama wszystko policzy, uzupełni właściwe pola, uwzględni ulgi, wyśle rozliczenie do Twojego Urzędu Skarbowego a Tobie prześle urzędowe potwierdzenie rozliczenia podatku PIT za 2023 rok.

pobierz program

3

Zaloguj się na swoje konto podatnika w portalu Twój e-PIT Ministerstwa Finansów. Sprawdź czy wszystkie dane się zgadzają i czy automat prawidłowo naliczył Twoje ulgi. W polu do przekazania 1,5% podatku wpisz nasz KRS 00000 44866.

uzupełnij Twój e-PIT

4 Pobierz formularz PIT do wydrukowania

Wypełnij formularz na swoim komputerze, nawet bez dostępu do internetu. Uzupełnij aktywne pola w pliku PDF i wydrukuj. Możesz również wydrukować czysty formularz i wypełnić go ręcznie. Wypełniony formularz wyślij pocztą, listem poleconym, na adres swojego urzędu skarbowego. Potwierdzenie nadania na poczcie jest dowodem na złożenie rozliczenia.

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP przy współpracy z IWOP.

Każde wsparcie ma znaczenie!

Twój 1,5% podatku PIT pomaga realizować programy, z których na co dzień korzysta kilka tysięcy dzieci w Polsce. Dzięki Tobie może ich być jeszcze więcej!

DZIĘKUJEMY WAM Z CAŁYCH SIŁ❗😍 Dzięki Waszemu wsparciu w 2023 roku otrzymaliśmy aż 111.995,16 zł na realizację programów:

💝 Wirtualna Poradnia Pedagogiczna
💝 Logopeda w każdej szkole i przedszkolu
💝 oraz podnoszenia warunków i jakości publicznej edukacji

Razem z Magdą, Marysią, Hanią i ponad 8 tysiącami dzieci z fundacyjnych przedszkoli i szkół ślemy Wam WIELKIE PODZIĘKOWANIA i ruszamy do działania. 💪 Każda złotówka zostanie dobrze wykorzystana! Będziemy Was o tym informować i pokazywać efekty!

#DZIĘKUJEMY! #PÓŁTORAprocentPIT #JEDENiPÓŁ

Gadu Gadu z logopedą