LabOOOratorium. Twórz z nami innowacje - Ogólnopolski Operator Oświaty

LabOOOratorium.
Testuj i twórz z nami innowacje

Zapraszamy do współpracy w pionierskim w skali Polski projekcie CSR. Zapraszamy firmy, zainteresowane rozwojem jakości edukacji i… poddaniem swoich produktów ocenie najbardziej wymagających użytkowników: dzieci. Nasze LABOOORATORIUM gruntownie testuje, sprawiedliwie ocenia i wydaje wiarygodne certyfikaty jakości. A przede wszystkim podnosi atrakcyjność nauki w przedszkolach i szkołach podstawowych

LABOOORATORIUM. Twórz z nami innowacje

Dołącz do pierwszego w Polsce projektu, łączącego rozwój edukacji i oświaty z korzyściami dla społecznie odpowiedzialnego biznesu! Razem z fundacją Ogólnopolski Operator Oświaty weź udział w programie, który urozmaica zajęcia edukacyjne dla dzieci, pokazuje im, że nauka może być ciekawa i interesująca, a także wytycza innowacyjne trendy w edukacji. 

Jeśli produkty Twojej firmy posiadają niezbędne atesty i można je stosować do nauki i zabawy w szkole albo przedszkolu, zapraszamy do naszego LabOOOratorium!

Jak działa LabOOOratorium?

To nie wszystko! Przy okazji wspierania ważnych celów społecznych, edukacyjnych oraz rozwojowych dzieci i młodzieży, program daje wyjątkowe możliwości współpracy biznesu z oświatą. To unikalne połączenie możemy osiągnąć wspólnie! Zatem:

Mamy doskonały sposób na sprawdzenie tego w praktyce. Na dostarczenie Twojej firmie mocnych argumentów o możliwościach, jakie Twoje produkty dają dzieciom w prawidłowym rozwoju, zdobywaniu wiedzy i poznawaniu świata. Argumentów potwierdzonych przez najbardziej wymagających użytkowników – DZIECI oraz NAUCZYCIELI. To najlepsza rekomendacja.

Poznaj placówki, w których realizujemy program LABOOORATORIUM

Placówki fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

Zapraszamy do współpracy!

Zostań Partnerem LABOOORATORIUM. Dołącz do programu, który łączy innowacyjność biznesu z kreatywnością dzieci. Żeby szkoła i przedszkole były miejscem, w którym nauka to nie tylko teoria, tylko prawdziwe doświadczanie świata.


Testują z nami

Mammutico
GG Gadu Gadu
MUSICONMasz pytanie? Napisz lub zadzwoń do nas:
 
Kaja Reszke, Ogólnopolski Operator Oświaty

Kaja Reszke
+48 508 008 165

Barbara Wiśniewska, Ogólnopolski Operator Oświaty

Barbara Wiśniewska
+48 530 181 956


fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty
[email protected]
Napisz do OOO na GG

Czy wiesz, że…

darowiznę przekazaną na cele statutowe Organizacji Pożytku Publicznego możesz odliczyć od podatku? Uzyskanie ulgi nie jest trudne – wystarczy pamiętać o kilku zasadach.

Zachowaj dokument poświadczający przekazanie darowizny. Może nim być wydruk potwierdzenia tradycyjnego przelewu z konta

Darowizna powinna być przekazana w roku podatkowym, który rozliczamy. Na przykład darowizna wykonana w trakcie 2024 roku uprawnia do uzyskania ulgi podczas rozliczania podatku w roku 2025.

Więcej na ten temat przeczytasz w broszurze
Ministerstwa Finansów


Wspieraj projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

Przekaż darowiznę

25zł 50zł 100zł dowolna kwota

Zostań patronem

Wspieraj systematycznie, niewielkimi kwotami.

Wspieraj regularnie

Wspieraj przez GGwallet

Kliknij, lub zeskanuj QR kod w aplikacji mobilnej Twojego banku
Testujemy nowoczesne rozwiązania dla fundacji wspólnie z kultowym, polskim komunikatorem GG!

Przekaż 1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku
Ogólnopolski Operator Oświaty

KRS 0000044866Nasi Partnerzy

Fundacja Orlen Fundacja KPMG Nokia Kulczyk Foundation Fundacja Banku Ochrony Środowiska Grycan Fundacja Santander Raiko UNICEF Wspólnie UNICEF Gdańsk Fundacja Gdańska Synapia EiSystem Kraina twórczości World Central Kitchen Newspoint talkersi TIM.pl Mammutico GG Gadu Gadu Fundacja Orange Merck Dołącz do Partnerów fundacji
#MAMYNATORADĘ! Zajrzyj do Wirtualnej Poradni Pedagogicznej