Logopeda w każdej szkole i przedszkolu - Ogólnopolski Operator Oświaty

Powiedzmy to wyraźnie!
Logopeda w każdej szkole i przedszkolu

Prawie 30% dzieci w polskich przedszkolach i szkołach podstawowych boryka się z trudnościami natury logopedycznej. Dlatego w placówkach fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty dbamy o to by zapewnić dzieciom opiekę najlepszych specjalistów i warunki do prawidłowego rozwoju.

Logopeda w każdej szkole i przedszkolu. Zajęcia w przedszkolu Logicus


Problemy logopedyczne u dzieci wyraźnie nasiliły się w czasie pandemii COVID-19. Izolacja często wymuszała rezygnację z rozpoczętej terapii, prowadziła do zaniedbania ćwiczeń, zanikania wcześniej osiągniętych efektów i pogłębiania się problemów. W wielu przypadkach mówimy o dzieciach, które straciły dwa lata diagnozowania i terapii.

Tymczasem zaniedbane wady pogłębiają się, powodują problemy w nawiązywaniu relacji, potęgują wstydliwość, a nierzadko bywają także obiektem drwin i przykrości. Wczesna diagnoza, systematyczność i odpowiedni zakres ćwiczeń koordynowanych przez specjalistę, to klucz do osiągania pozytywnych i trwałych efektów.

Poznaj placówki, w których realizujemy program Logopeda w każdej szkole i przedszkolu

Placówki fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

Dlatego w naszych szkołach i przedszkolach specjaliści prowadzą i rozwijają zajęcia i terapię logopedyczną dla ponad 7600 dzieci. W ramach programu Logopeda w każdej szkole i przedszkolu:

Logopeda w każdej szkole i przedszkolu. Zajęcia w przedszkolu Columbus

Każdego dnia widzimy, jak ważne i potrzebne jest to wsparcie. Tym bardziej, że logopeda zajmuje się nie tylko pracą nad wadami wymowy. Zakres takiej opieki obejmuje wiele, również nieoczywistych obszarów. Na przykład rozwijanie mowy dziecka pod kątem fonetycznym, gramatycznym i leksykalnym. To również uczenie słuchania ze zrozumieniem, praca nad zaburzeniami głosu, a nawet rozwiązywanie trudności w czytaniu i pisaniu.

Logopedki i logopedzi ze szkół i przedszkoli fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty codziennie wspierają dzieci w pokonywaniu takich trudności i rozwiązywaniu właśnie takich problemów.

Dlatego zapraszamy: zostań Partnerem programu, z którego na co dzień korzysta kilka tysięcy dzieci w Polsce. Dzięki Tobie może ich być jeszcze więcej!


Każde wsparcie ma znaczenie!

Wielkie rzeczy buduje się z małych cegiełek. Tak działa to i u nas. Małe kwoty składają się na duże efekty. 25 wpłat po 25 złotych to jedna, profesjonalna apteczka logopedyczna. Sto wpłat po 50 złotych pozwoli ufundować multimedialny system do prowadzenia terapii głosek w wybranym gabinecie. A 155 datków po 100 złotych to kompletne wyposażenie nowego gabinetu terapeutycznego. Każda wpłata jest ważna i za każdą jesteśmy wdzięczni! Bo każda złotówka to dla któregoś dziecka krok do celu: do pokonania problemów, z którymi dzięki naszemu wspólnemu wsparciu łatwiej będzie się zmierzyć.


Program wspierają

EI System TIM.pl

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń do nas:
 
Kaja Reszke, Ogólnopolski Operator Oświaty

Kaja Reszke
+48 508 008 165

Barbara Wiśniewska, Ogólnopolski Operator Oświaty

Barbara Wiśniewska
+48 530 181 956


fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty
[email protected]
Napisz do OOO na GG

Czy wiesz, że…

darowiznę przekazaną na cele statutowe Organizacji Pożytku Publicznego możesz odliczyć od podatku? Uzyskanie ulgi nie jest trudne – wystarczy pamiętać o kilku zasadach.

Zachowaj dokument poświadczający przekazanie darowizny. Może nim być wydruk potwierdzenia tradycyjnego przelewu z konta

Darowizna powinna być przekazana w roku podatkowym, który rozliczamy. Na przykład darowizna wykonana w trakcie 2023 roku uprawnia do uzyskania ulgi podczas rozliczania podatku w roku 2024.

Więcej na ten temat przeczytasz w broszurze
Krajowej Informacji Skarbowej


Wspieraj projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

Przekaż darowiznę

Zostań patronem

Wspieraj systematycznie, niewielkimi kwotami.

Wspieraj regularnie

Wspieraj przez GGwallet

Kliknij, lub zeskanuj QR kod w aplikacji mobilnej Twojego banku
Testujemy nowoczesne rozwiązania dla fundacji wspólnie z kultowym, polskim komunikatorem GG!

Przekaż 1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku
Ogólnopolski Operator Oświaty

KRS 0000044866Nasi Partnerzy

Nokia Kulczyk Foundation Fundacja Banku Ochrony Środowiska Grycan Fundacja Santander Raiko UNICEF Wspólnie UNICEF Gdańsk Fundacja Gdańska Synapia EiSystem Kraina twórczości World Central Kitchen Newspoint talkersi TIM.pl +
Dołącz do
Partnerów fundacji