Formularz PIT 28 za rok 2023 do złożenia w roku 2024 - Ogólnopolski Operator Oświaty

Formularz PIT 28 za rok 2023 do złożenia w roku 2024

Na formularzu PIT 28 rozliczają się osoby, które na rok 2023 zadeklarowały ryczałtowe opłacanie podatków za prowadzenie działalności gospodarczej oraz wynajem nieruchomości: mieszkania, domu, garażu itp.

Na złożenie PIT-28 za rok 2023 podatnicy rozliczający się na tym formularzu mają czas do 30 kwietnia 2024 roku.

Rozliczając się z nami przekazujesz 1,5% podatku na wsparcie projektów realizowanych przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty: rozwój bezpłatnej, internetowej poradni pedagogicznej oraz program „Logopeda w każdej szkole i przedszkolu”.

Pobierz formularz PIT-28 w PDF Rozlicz się z nami przez internet

Formularz PIT 28 za rok 2023 do złożenia w roku 2024

Załączniki do PIT-28:

PIT/BPIT/DPIT/OPIT/BRPIT/ZGPIT/ZPIT/MPIT-2KPIT-28/B

Jak rozliczyć PIT-28? Możesz:

Pobrać formularz PIT-28 w PDF Rozliczyć się online Pobrać program do PIT

Pobierz inne formularze PIT do wydrukowania

Wypełnij formularz na swoim komputerze nawet bez dostępu do internetu. Uzupełnij aktywne pola, wydrukuj i wyślij pocztą, listem poleconym. Potwierdzeniem nadania będzie druk z poczty.

PIT 28
dochody rozliczane ryczałtem z działalności gospodarczej i wynajmu

PIT 37
dochody z pracy na etacie i umowach cywilnoprawnych

PIT 36
dochody z działalności gospodarczej rozliczane na zasadach ogólnych

PIT 36L
dochody z działalności gospodarczej opodatkowane liniowo

PIT 38
dochody kapitałowe z giełdy i udziałów

PIT 39
dochody uzyskane ze sprzedaży nieruchomości

PIT OP
oświadczenie o przekazaniu 1,5% podatku ze świadczeń ZUS

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP przy współpracy z IWOP.

Rozliczając się z nami, przekazujesz 1,5% PIT na wsparcie projektów fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty:

Każde wsparcie ma znaczenie!

Twój 1,5% podatku PIT pozwoli na zrealizowanie programów, z których na co dzień korzysta kilka tysięcy dzieci w Polsce. Dzięki Tobie może ich być jeszcze więcej!

Gadu Gadu z logopedą