< Powrót do projektów

Leodzieci w sieci Zakończony

Celem projektu jest zapobieganie niewłaściwemu wykorzystaniu Internetu przez dzieci, wprowadzenie w problematykę zagrożeń wobec dzieci i młodzieży w Internecie oraz podniesienie kompetencji w zakresie reagowania na niebezpieczne sytuacje doświadczane przez dzieci i młodzież online.

Okres realizacji: 01.09.2017-31.12.2017

Miejsce realizacji: Gdańsk

Środki finansowe: 8.160,00 zł

 

O projekcie

Projekt "Leodzieci w sieci" to inicjatywa pedagogów szkoły Szkoły Podstawowej nr 29 w Gdańsku adresowana zarówno do uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli. Zaplanowane w projekcie działania mają charakter edukacyjny i uświadamiający zagrożenia wynikające z korzystania z Internetu, szczególnie wobec obserwowanej swobody czytania i ściągania treści z sieci. W ramach projektu przewidziano szkolenia dla rady pedagogicznej, przeprowadzenie warsztatów dla uczniów, spotkań dla rodziców, spotkania z policjantem oraz zorganizowanie "Dnia bezpiecznego Internetu".

Projekt realizowany w ramach Rządowego programu wspomagania w latach 2015-2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowywania i opieki w szkołach "Bezpieczna +"

 

Dokumenty

Wspieraj projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

Przekaż darowiznę

Zostań patronem

Wspieraj systematycznie, niewielkimi kwotami.
cyklicznie
Wspieraj regularnie
Zrzutka

Wspieraj przez GGwallet

Kliknij, lub zeskanuj QR kod w aplikacji mobilnej Twojego banku
Testujemy nowoczesne rozwiązania dla fundacji wspólnie z kultowym, polskim komunikatorem GG!

Przekaż 1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku
Ogólnopolski Operator Oświaty

KRS 0000044866



Nasi Partnerzy

Fundacja Orlen Fundacja KPMG Nokia Kulczyk Foundation Fundacja Banku Ochrony Środowiska Grycan Fundacja Santander Raiko UNICEF Wspólnie UNICEF Gdańsk Fundacja Gdańska Synapia EiSystem Kraina twórczości World Central Kitchen talkersi TIM.pl Mammutico GG Gadu Gadu Fundacja Orange Merck KRUK SA Learnetic Valores Fiberhost Inea Dołącz do Partnerów fundacji
#MAMYNATORADĘ! Zajrzyj do Wirtualnej Poradni Pedagogicznej