Spełnijmy marzenia. Zbiórki naszych placówek - Ogólnopolski Operator Oświaty
PolskiУкраїнська
KRS 00000 44866

Przekaż 1,5% podatku PIT na wsparcie naszych projektów:

• uruchomienie Wirtualnej Poradni Pedagogicznej
  • program Logopeda w każdej szkole
KRS 00000 44866

Przekaż 1,5% podatku PIT na wsparcie naszych projektów:

• uruchomienie Wirtualnej Poradni Pedagogicznej
  • program Logopeda w każdej szkole

Spełnijmy marzenia. Zbiórki naszych placówek

W przedszkolach i szkołach prowadzonych przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty uczy się ponad 6000 dzieci. Na co dzień zapewniamy im najlepszą opiekę, warunki do rozwoju i nauki. Czasem też pomagamy spełniać marzenia, wykraczające poza szkolne budżety. Do takich projektów zapraszamy również Was. Spełnijmy marzenia wspólnie!

Dzięki zaangażowaniu darczyńców i entuzjastów dobrej edukacji, przedszkole i szkoła może być przyjaznym i uśmiechniętym miejscem. Takim, jak placówki prowadzone przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Czy wiesz, że…

darowiznę przekazaną na cele statutowe Organizacji Pożytku Publicznego możesz odliczyć od podatku? Uzyskanie ulgi nie jest trudne – wystarczy pamiętać o kilku zasadach.

Zachowaj dokument poświadczający przekazanie darowizny. Może nim być wydruk potwierdzenia tradycyjnego przelewu z konta

Darowizna powinna być przekazana w roku podatkowym, który rozliczamy. Na przykład darowizna wykonana w maju 2022 roku uprawnia do uzyskania ulgi podczas rozliczania podatku w 2023 r.

Więcej na ten temat przeczytasz w broszurze
Krajowej Informacji Skarbowej

Wspieraj niezależną edukację

Przekaż darowiznę

Zostań patronem

Wspieraj systematycznie, niewielkimi kwotami.
Wspieraj regularnie

Kupuj z aplikacją dobroczynną

Zainstaluj wtyczkę albo aplikację FaniMani do pomagania zakupami.

Rób zakupy z FaniMani

To sklep, w którym kupujesz, część ceny przekazuje na szczytny cel!

Przekaż 1,5% podatku

Ogólnopolski Operator Oświaty

Wspierają nas

Nokia Fundacja Banku Ochrony Środowiska Grycan Raiko Synapia EiSystem Kraina twórczości Fundacja Santander World Central Kitchen Newspoint talkersi +