Spełnijmy marzenia. Zbiórki naszych przedszkoli i szkół - Ogólnopolski Operator Oświaty

Spełnijmy marzenia. Zbiórki naszych przedszkoli i szkół

W przedszkolach i szkołach prowadzonych przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty uczy się ponad 8000 dzieci. Na co dzień zapewniamy im najlepszą opiekę, warunki do rozwoju i nauki. Czasem też pomagamy spełniać marzenia, wykraczające poza szkolne budżety. Do takich projektów zapraszamy również Was. Spełnijmy marzenia wspólnie!

Dzięki zaangażowaniu darczyńców i entuzjastów dobrej edukacji, przedszkole i szkoła może być przyjaznym i uśmiechniętym miejscem. Takim, jak placówki prowadzone przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Czy wiesz, że…

darowiznę przekazaną na cele statutowe Organizacji Pożytku Publicznego możesz odliczyć od podatku? Uzyskanie ulgi nie jest trudne – wystarczy pamiętać o kilku zasadach.

Zachowaj dokument poświadczający przekazanie darowizny. Może nim być wydruk potwierdzenia tradycyjnego przelewu z konta

Darowizna powinna być przekazana w roku podatkowym, który rozliczamy. Na przykład darowizna wykonana w trakcie 2024 roku uprawnia do uzyskania ulgi podczas rozliczania podatku w roku 2025.

Więcej na ten temat przeczytasz w broszurze
Ministerstwa Finansów