Przestrzeń Fabianowo - lokalne miejsce spotkań mieszkańców - Ogólnopolski Operator Oświaty
KRS 00000 44866

Przekaż 1,5% podatku PIT na wsparcie naszych projektów:

• uruchomienie Wirtualnej Poradni Pedagogicznej
  • program Logopeda w każdej szkole
KRS 00000 44866

Przekaż 1,5% podatku PIT na wsparcie naszych projektów:

• uruchomienie Wirtualnej Poradni Pedagogicznej
  • program Logopeda w każdej szkole

Przestrzeń Fabianowo – lokalne miejsce spotkań mieszkańców Zakończony

Cele projektu to: wzrost aktywności społecznej i poczucia wspólności wśród mieszkańców os. Fabianowo-Kotowo poprzez realizację wspólnych działań artystycznych i kulturalnych oraz utworzenie i zaaranżowanie na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej SPECTO nr 52 lokalnego miejsca spotkań: wzbogacenie oferty kulturalnej na osiedlu Fabianowo-Kotowo, zacieśnienie więzi społecznych mieszkańców osiedla, wspólne, kreatywne spędzenie czasu.

Wielkopolska Sieć Organizacji Pozarządowych „Działamy Razem” i Stowarzyszenie Instytut Zachodni realizuje na terenie Miasta Poznania projekt „Centrum Inicjatyw Lokalnych – Regrantingowe” finansowany z budżetu Miasta Poznania. Mikrokgranty mają na celu dofinansować projekty, które zakładają wspólne działanie wzmacniające i pobudzające aktywność społeczną, w tym działania na rzecz wspólnej przestrzeni, mieszkańców (ulic, osiedla, dzielnicy). Dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie celów o charakterze dobra wspólnego. W ten sposób wspierane są działania wynikające z potrzeby danej społeczności i realizowane z nią, a nie tylko dla niej, mieszczące się w sferze pożytku publicznego.

Termin realizacji: 27.08.2018 - 30.11.2018

Miejsce realizacji: Publiczna Szkoła Podstawowa SPECTO w Poznaniu

Środki finansowe: 5 000, 00 zł

Wspieraj niezależną edukację

Przekaż darowiznę

Zostań patronem

Wspieraj systematycznie, niewielkimi kwotami.
Wspieraj regularnie

Kupuj z aplikacją dobroczynną

Zainstaluj wtyczkę albo aplikację FaniMani do pomagania zakupami.

Rób zakupy z FaniMani

To sklep, w którym kupujesz, część ceny przekazuje na szczytny cel!

Przekaż 1,5% podatku

Ogólnopolski Operator Oświaty

Wspierają nas

Nokia Fundacja Banku Ochrony Środowiska Grycan Raiko Synapia EiSystem Kraina twórczości Fundacja Santander World Central Kitchen Newspoint talkersi +