Leodzieci w sieci - Ogólnopolski Operator Oświaty

< Powrót do projektów

Leodzieci w sieci Zakończony

Celem projektu jest zapobieganie niewłaściwemu wykorzystaniu Internetu przez dzieci, wprowadzenie w problematykę zagrożeń wobec dzieci i młodzieży w Internecie oraz podniesienie kompetencji w zakresie reagowania na niebezpieczne sytuacje doświadczane przez dzieci i młodzież online.

Okres realizacji: 01.09.2017-31.12.2017

Miejsce realizacji: Gdańsk

Środki finansowe: 8.160,00 zł

 

O projekcie

Projekt "Leodzieci w sieci" to inicjatywa pedagogów szkoły Szkoły Podstawowej nr 29 w Gdańsku adresowana zarówno do uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli. Zaplanowane w projekcie działania mają charakter edukacyjny i uświadamiający zagrożenia wynikające z korzystania z Internetu, szczególnie wobec obserwowanej swobody czytania i ściągania treści z sieci. W ramach projektu przewidziano szkolenia dla rady pedagogicznej, przeprowadzenie warsztatów dla uczniów, spotkań dla rodziców, spotkania z policjantem oraz zorganizowanie "Dnia bezpiecznego Internetu".

Projekt realizowany w ramach Rządowego programu wspomagania w latach 2015-2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowywania i opieki w szkołach "Bezpieczna +"

 

Dokumenty

Wspieraj projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

Przekaż darowiznę

Zostań patronem

Wspieraj systematycznie, niewielkimi kwotami.

Wspieraj regularnie

Kupuj z aplikacją dobroczynną

Zainstaluj wtyczkę albo aplikację FaniMani do pomagania zakupami.

Rób zakupy z FaniMani

To sklep, w którym kupujesz, część ceny przekazuje na szczytny cel!

Przekaż 1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku
Ogólnopolski Operator Oświaty

KRS 0000044866Nasi Partnerzy

Nokia Fundacja Banku Ochrony Środowiska Grycan Raiko Synapia EiSystem Kraina twórczości Fundacja Santander World Central Kitchen Newspoint talkersi +
Dołącz do
Partnerów fundacji