Partnerzy - Ogólnopolski Operator Oświaty
KRS 00000 44866

Przekaż 1,5% podatku PIT na wsparcie naszych projektów:

 • Wirtualna Poradnia Pedagogiczna
 • Logopeda w każdej szkole i przedszkolu
KRS 00000 44866

Przekaż 1,5% podatku PIT na wsparcie projektów:

 • Wirtualna Poradnia Pedagogiczna
 • Logopeda w każdej szkole i przedszkolu

Nasze referencje

Co mówią o nas nasi Partnerzy

 • Poznań Przemysław Foligowski Dyrektor Wydziału Oświaty, Urząd Miasta Poznania

  Wydział Oświaty Urzędy Miasta Poznania wysoko ocenia dotychczasową współpracę z Fundacją Ogólnopolski Operator Oświaty. Projekty, które do tej pory wspólnie realizowaliśmy są dowodem na profesjonalne podejście Fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty do tematu edukacji.

 • Wrocław Jarosław Delewski Dyrektor Departamentu Edukacji, Urząd Miejski Wrocławia

  Przez cały okres współpracy Ogólnopolski Operator Oświaty dał się poznać jako kompetentna, innowacyjna i profesjonalna organizacja, która niezawodnie, sumiennie i z ogromnym zaangażowaniem realizuje wszelkie przedsięwzięcia. Jeśli chcą Państwo rozwijać edukację na najwyższym poziomie, rekomenduję współpracę z Ogólnopolskim Operatorem Oświaty.

 • Gdańsk Grzegorz Kryger Zastępca Dyrektora Wydziału Rozwoju Społecznego, Urząd Miejski w Gdańsku

  Gmina Miasta Gdańska ocenia Ogólnopolskiego Operatora Oświaty jako sprawdzonego i profesjonalnego partnera w obszarze usług edukacyjnych oraz opiekuńczo-wychowawczych oraz wyraża pozytywną opinię na temat dotychczasowej współpracy tej fundacji z jednostką samorządu terytorialnego.

 • Łódź Jarosław Pawlicki Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji, Urząd Miasta Łodzi

  Ogólnopolski Operator Oświaty jest organem prowadzącym dla Szkoły Podstawowej Kornelówka-Przystań, Przedszkola familijna Łódka oraz Publicznego Przedszkola Galileo. Wymienione powyżej placówki oświatowe, prowadzone przez Ogólnopolskiego Operatora Oświaty są beneficjentami dotacji oświatowych, terminowo wywiązują się z obowiązku składania miesięcznych informacji o rzeczywistej liczbie uczniów oraz corocznie rozliczają się z udzielonych dotacji.

 • Gmina Czerwonak Aleksandra Kuźniak Dyrektor Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych w Czerwonaku

  Przedszkole RUBI w Czerwonaku jest placówką publiczną od 22 października 2018 roku. Dysponuje 200 miejscami. Funkcjonuje w Gminie Czerwonak, uzupełniając sieć przedszkoli publicznych w gminie. Współpraca z organem prowadzącym Przedszkole RUBI w Czerwonaku układa się bardzo dobrze. Placówka zaspokaja potrzeby środowiska w zakresie profesjonalnej opieki nad dzieckiem w wieku od 3 do 6 lat.

 • Rokietnica Beata Fudala Dyrektor Gminnej Jednostki Oświatowej w Rokietnicy

  Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty, z którą Gmina Rokietnica współpracuje już od września 2014 roku, dała się poznać jako rzetelny, profesjonalny partner - podmiot wspierający i realizujący zadania oświatowe na terenach gminy Rokietnica. Fundacja budzi zaufanie jako organizacja i kontrahent. Rekomenduję jako sprawdzonego i profesjonalnego partnera we współpracy z jednostkami samorządy terytorialnego.

 • Edmund Jan Wawrzyński, Agnieszka Bogna Łochowska Prywatna Szkoła Podstawowa Spółki Oświatowej Scholasticus

  Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty zainicjowała i pośredniczyła w procesie przekazania placówki. Profesjonalizm jej przedstawicieli, zaangażowanie i zrozumienie specyfiki projektu, ale także wieloletnie doświadczenie we współpracy z podmiotami zajmującymi się edukacją, przyczyniły się do podpisania umowy, której wynikiem było kontynuowanie działalności Prywatnej Szkoły Podstawowej z siedzibą w Łodzi.

 • prof. UAM dr hab. Renata Michalak Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

  Rekomenduję, jako kierownik projektu z ramienia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Fundację Ogólnopolski Operator Oświaty, jako rzetelnego partnera w przygotowaniu i realizacji projektów finansowanych ze źródeł unijnych. Uczelnia, którą reprezentuję, jest partnerem Fundacji w projekcie wdrożeniowym pt. "Wielkopolska szkoła ćwiczeń w Cogito".

 • Tomasz Łęcki Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina

  Działalność Fundacji to potwierdzenie dobrego zarządzania, solidnej marki i profesjonalnie świadczonych usług. Jestem przekonany, że bez pasji, zaangażowania całego zespołu i oraz wytrwałości i wiary w powodzenie u osób kierujących Fundacją, nie byłoby tego sukcesu. (26.10.2009)

 • Piotr Mazurek prezes Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Gdańska

  Fundacja dała się poznać jako solidny partner w podejmowanych działaniach. Chętnie korzystamy z doświadczenia, wiedzy i możliwości technicznych ci koncepcyjnych pracowników. Fundacja budzi zaufanie jako organizacja i kontrahent. Na pewno będziemy prowadzić dalsze wspólne działania w ramach korzystnej, długofalowej współpracy, polecamy innym organizacjom jako godnego Partnera do tego typu działań. (19.11.2013)

 • Elżbieta Walkowiak Wielkopolski Kurator Oświaty

  Cały okres funkcjonowania Fundacji, to czas aktywnej działalności edukacyjnej wspomagającej rozwój człowieka oraz podejmowania działań na rzecz zmniejszenia nierówności i marginalizacji społecznej. Szczególnie cenię działania na rzecz dzieci i młodzieży. (4.11.2011)

 • Gmina Kowal Stanisław Adamczyk Wójt gminy Kowal

  Rekomenduję Fundację jako sprawdzonego i profesjonalnego partnera we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego. Bez pomocy Fundacji nie osiągnęlibyśmy tak spektakularnego sukcesu.

 • Gdańsk Paweł Adamowicz Prezydent Miasta Gdańska

  Decyzja o prowadzeniu szkoły publicznej przez Fundację okazała się być strzałem w dziesiątkę. Pozwoliło to na znaczną poprawę jakości edukacji w placówce.

 • Wrocław Rafał Dutkiewicz Prezydent miasta Wrocławia

  Wrocław, dzięki współpracy z Fundacją, stał się jednym z dużych polskich miast, gdzie zapotrzebowanie na miejsca w placówkach oświatowych pokryte jest w stu procent. Nie byłoby to możliwe bez doświadczenia Fundacji w trafnym rozpoznawaniu potrzeb nie tylko ilościowych, ale przede wszystkim jakościowych i lokalizacyjnych nowych szkół, przedszkoli i punktów przedszkolnych. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologie modułowe, a także szybkość i skuteczność działania, czynią z Fundacji zaufanego i profesjonalnego partnera jednostek samorządu terytorialnego, którego chętnie będę angażować w kolejne projekty.

 • Poznań Ryszard Grobelny Prezydent Miasta Poznania

  Spektakularne wzrosty wskaźników rozwoju oświaty w naszym regionie idą w parze z zadowoleniem rodziców i dzieci. To najlepszy sygnał, że warto powierzać Fundacji kolejne zadania i korzystać z jej merytorycznego dorobku przy wprowadzaniu zmian w polityce oświatowej. (5.11.2014)

Współpraca

Współpracujemy z samorządami i instytucjami w całej Polsce

 • Poznań Urząd Miasta
  Poznań
  Wrocław Urząd Miasta
  Wrocławia
  Gdańsk Urząd Miasta
  Gdańska
  Łódź Urząd Miasta
  Łodzi
  Gmina Kowal Urząd Gminy
  Kowal
 • Gmina Osiek Mały Urząd Gminy
  Osiek Mały
  Rokietnica Urząd Gminy
  Rokietnica
  Gmina Czerwonak Urząd Gminy
  Czerwonak
  Gmina Ełk Urząd Gminy
  Ełk
  Pabianice Urząd Miasta
  Pabianice
 • Pruszcz Gdański Urząd Miasta
  Pruszcz Gdański
  Gmina Kolbudy Urząd Gminy
  Kolbudy
  Lublin Urząd Miejski
  w Lubinie

Wspieraj projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

Przekaż darowiznę

Zostań patronem

Wspieraj systematycznie, niewielkimi kwotami.

Wspieraj regularnie

Wspieraj przez GGwallet

Kliknij, lub zeskanuj QR kod w aplikacji mobilnej Twojego banku
Testujemy nowoczesne rozwiązania dla fundacji wspólnie z kultowym, polskim komunikatorem GG!

Przekaż 1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku
Ogólnopolski Operator Oświaty

KRS 0000044866Nasi Partnerzy

Fundacja Orlen Fundacja KPMG Nokia Kulczyk Foundation Fundacja Banku Ochrony Środowiska Grycan Fundacja Santander Raiko UNICEF Wspólnie UNICEF Gdańsk Fundacja Gdańska Synapia EiSystem Kraina twórczości World Central Kitchen Newspoint talkersi TIM.pl Mammutico GG Gadu Gadu Fundacja Orange Merck Dołącz do Partnerów fundacji